2022-09-01 22:40:22

Nowy CMS IntelliCAD 11 jest już dostępny

CMS IntelliCAD 11.0 koncentruje się na nowych narzędziach zwiększających wydajność przeglądania i wizualizacji: używanie płaszczyzn przekroju do wizualizacji przekrojów modelu, przeglądanie modeli 3D, używanie kostek widoku do sprawdzania i zmieniania kierunków widoku oraz używanie kontrolki widoku i stylu wizualnego, aby szybko zastosować inny widok i styl wizualny do modelu.

Więcej nowych funkcji obejmuje pracę z pakietami startowymi; eksportowanie do plików .obj; importowanie plików map poprzez połączenie z serwerami PostgreSQL, MySQL i WFS; poruszanie i obracanie elementów interaktywnie za pomocą polecenia 3D Positioner; izolowanie, ukrywanie i wyświetlanie wybranych elementów ze świecącym efektem podświetlenia.. Udoskonalenia w zakresie łatwości użytkowania można zauważyć w łączach danych, tabelach, ustawieniach lokalizacji geograficznej, poleceniu Opublikuj i nowej karcie wstążki Wizualizuj.

Wszystkie wersje CMS IntelliCAD 110.0 współpracują z plikami BIM, importują pliki Autodesk® Revit® 2022 i będą mogły tworzyć i przypisywać stany widoczności, wybierać i pracować z podkładami .ifc (tylko CMS IntelliCAD PE PLUS) i .rvt za pomocą Eksploratora, i używać polecenia Audyt, aby sprawdzić błędy w plikach .ifc (tylko CMS IntelliCAD PE PLUS) dołączonych jako podkłady.

Dla użytkowników technicznych, CMS IntelliCAD 11.0 zawiera pakiety ODA SDK w wersji 2022.12, Microsoft® Windows® 11 SDK zgodny z Windows 11 oraz Spatial® Technology ACIS® w wersji 2022.

CMS IntelliCAD IcAPI będzie dostępny w wersji wstępnej. Nowy interfejs API jest w wysokim stopniu kompatybilny z AutoCAD® Object ARX i umożliwia programistom dodatków tworzenie aplikacji za pomocą jednej bazy kodu, która działa na obu platformach.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię