2018-11-03 13:59:58

Nowe plany licencji Emsisoft Home oraz Business

Emsisoft
Unikanie niepotrzebnej złożoności jest podstawą wspaniałej użyteczności programów Emsisoft i doświadczenia użytkowników. W przeszłości Emsisoft oferował szereg samodzielnych produktów, z których każdy posiadał własne opcje licencyjne, takie jak ochrona komputerów stacjonarnych, serwerów i urządzeń mobilnych. Ten system był w bardzo dobry, ale ostatecznie producent oprogramowania Emsisoft chce zapewnić wyjątkową ochronę we wszystkich dziedzinach, niezależnie od używanych urządzeń. Właśnie dlatego zostały rozszerzone licencje z licencji na pojedyncze produkty na plany licencji obejmujące jednocześnie wiele platform docelowych (Windows, Windows Server czy Mobile).

Nowe plany Emsisoft Home:

  • Emsisoft Anti-Malware Home - Dobrze znane i długotrwałe sprawdzone rozwiązanie ochronne. Dostępne w pakietach licencyjnych na 1, 3 i 5 komputerów z systemem Windows.
  • Emsisoft Anti-Malware Home & Mobile - Taki sam, jak plan Home Emsisoft Anti-Malware, ale także pozwala chronić urządzenia z systemem Windows i Android. Każda zakupiona licencja Windows dodaje jeszcze jedną licencję na Androida.


Nowe plany biznesowe Emsisoft:

  • Emsisoft Business Security - Pełna ochrona dla komputerów stacjonarnych z systemem Windows. Począwszy od 3 urządzeń z dodatkowymi rabatami na poziomie 25, 50 i 100 sztuk. W przypadku 249 urządzeń i więcej skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.
  • Emsisoft Enterprise Security - Chroni wszystkie punkty końcowe Windows. Licencje mogą być używane zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na serwerach Windows.


Jak uzyskać nową wersję
Jak zwykle, jeśli w oprogramowaniu jest włączona automatyczna aktualizacja, automatycznie otrzymasz najnowszą wersję podczas regularnych zaplanowanych aktualizacji, domyślnie co godzinę.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię