2021-02-25 07:04:55

Nowe funkcje oraz udoskonalenia WebSite X5 2021

WebSite X5 to oprogramowanie, które przeprowadzi użytkownika w prosty sposób przez każdy etap tworzenia profesjonalnych witryn internetowych, sklepów internetowych i blogów.

Lista nowości w wersji 2021

Interfejs graficzny

Trendy się zmieniają, zmian na lepsze nigdy nie dość i dlatego nadszedł czas, aby odświeżyć interfejs graficzny użytkownika WebSite X5. Zrobiliśmy porządki, treści zostały dopracowane lub przeniesione... wszystko po to, aby stworzyć harmonijne i uporządkowane środowisko, które sprawia, że praca jest przyjemna.

Strona powitalna
WebSite X5 to kreator, magiczny czarodziej lub, inaczej mówiąc, pomocnik przygotowany po to, aby tworzenie witryny było łatwe i przyjemne. Usprawniliśmy moment powitania, przyspieszając rozpoczęcie pracy i projektując nową stronę powitalną pełną informacji i treści, z których możesz korzystać.

Podgląd projektów
Czasami obraz jest skuteczniejszy od słowa: wystarczy rzut oka, aby znaleźć to, czego szukasz. Dlatego też dodaliśmy podgląd istniejących projektów: znalezienie projektu jest teraz jeszcze łatwiejsze.

Wzorców dla wersji Pro
Z odpowiednim szablonem połowa pracy jest wykonywana. W galerii gotowych szablonów WebSite X5 Pro znajdziesz 5 nowych rozwiązań: czy chcesz dowiedzieć się, jak wyglądają i jak je wykorzystać w kolejnych projektach?

Pole Szukaj
Dostarczyć użytkownikom to, czego szukają w sposób natychmiastowy, bez nieścisłości i straty czasu: to podstawowe zadanie w sieci. Od dziś masz do dyspozycji jeszcze bardziej rozbudowaną wyszukiwarkę wewnętrzną, możesz ustawić wyszukiwanie na całej stronie, tylko w produktach e-commerce lub tylko w artykułach na blogu.

Styl wiersza
Styl wiersza może uatrakcyjnić szablon, uczynić go bardziej kompletnym i rozbudowanym, tworząc pełnowymiarowe pasma, które pomogą nadać rytm narracji. Pytaliście nas o dodanie efektów przejścia i czasu wyświetlania dla pokazu slajdów w tle obrazu, i tak zrobiliśmy.


Wymagania techniczne
Działa w systemach Windows 7 SP1, 8, 10 | Min. rozdzielczość ekranu 1024 x 720
Kompatybilny z serwerami Windows oraz Linux. PHP 7.1 oraz MySQL 5.6 są wymagane tylko dla niektórych funkcji zaawansowanych.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię