2019-04-07 12:41:52

Nowa wersja AnyDesk 5.0 jest dostępna

Z przyjemnością informujemy, że nowa wersja AnyDesk 5.0 jest już dostępna! Zdalne połączenie z komputerem znajdującym się na drugim końcu biura lub świata. Program AnyDesk zapewnia profesjonalistom z dziedziny IT i osobom w podróży bezpieczne i niezawodne połączenie ze zdalnymi pulpitami

Oto niektóre z nowych funkcji, które pomogą użytkownikom AnyDesk pracować jeszcze szybciej i wydajniej:

  • Nowa książka adresowa z funkcją automatycznego dodawania: Klienci niestandardowi mogą być automatycznie dodawani do książki adresowej konta.
  • Drukowanie zdalne: Teraz można drukować dokumenty ze zdalnego urządzenia na lokalnej drukarce.
  • Wstępnie zdefiniowane hasło: W przypadku klientów niestandardowych urządzenie zdalne automatycznie otrzymuje przypisane hasło.


Dostosowane zostały również licencje, aby lepiej odzwierciedlały potrzeby klientów. Oferujemy 3 różne pakiety licencyjne: Lite, Professional i Power.

  • Lite: Zawiera jedno urządzenie, które potrzebuje licencji do kontrolowania wielu punktów końcowych. Jedna sesja w tym samym czasie.
  • Professional: Zawiera wiele urządzeń, które potrzebują licencji do kontrolowania wielu punktów końcowych. Jedno urządzenie/aktywne miejsce może ustanowić sesję w tym samym czasie. Zaawansowane funkcje, takie jak Książka adresowa, Alias ​​niestandardowy czy Rejestrowanie sesji jest dostępne.
  • Power: Zawiera wiele urządzeń, które potrzebują licencji do kontrolowania wielu punktów końcowych. trzy urządzenia (aktywne stanowiska) mogą ustanowić nieograniczoną liczbę sesji w tym samym czasie. Zaawansowane funkcje, takie jak Książka adresowa, Alias ​​niestandardowy, Rejestrowanie sesji są dostępne.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię