2018-10-23 09:06:31

Lista nowych funkcji w TeamViewer 14 Preview

TeamViewer to najpopularniejsze na świecie narzędzie do dostępu zdalnego, mogące pochwalić się ponad 30 000 nowych pobrań co godzinę. Aktualnie obsługujemy ponad 1,7 miliarda ID TeamViewer, które mają dostęp do największej i najszybszej sieci umożliwiającej połączenia zdalne. To jedyne narzędzie, którego będziesz kiedykolwiek potrzebował do obsługi swoich komputerów, serwerów oraz innych urządzeń.

Infrastruktura Team Viewer posiada certyfikat ISO 27001 oraz jest całkowicie zgodna z HIPAA oraz SOC2:

 • Szyfrowanie 256-bit AES
 • Dwuetapowe uwierzytelnianie
 • Certyfikat i zgodność z SOC2
 • Certyfikat ISO 27001 w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji
 • Zgodność z HIPAA
 • Ochrona przed atakami typu „brute force”
 • Biała lista użytkowników & IP
 • Listy urządzeń zaufanych
 • Wymuszone resetowanie hasła


W dniu dzisiejszym została wydana wersja TeamViewer 14 Beta, wersji oficjalnej możemy spodziewać się zatem za kilkanaście dni. Już teraz możesz pobrać wersje testową tutaj.
TeamViewer

Nowe funkcje i ulepszenie w wersji 14

Niestandardowe informacje o urządzeniu
Dodaj informacje potrzebne do codziennej pracy do urządzeń na liście Komputery i kontakty. Wyświetl szczegóły, takie jak system operacyjny, producent, dział lub dowolna określona opcja. Centralnie skonfiguruj ważne pola dla Twojej firmy w konsoli zarządzania, aby Twoi współpracownicy mogli wprowadzić odpowiednie informacje na liście Komputer i kontakty.
TV
Zaawansowane grupowanie urządzeń 
Szybko i łatwo grupuj swoje urządzenia zgodnie z właściwościami, które są dla Ciebie najbardziej istotne. Możesz użyć niestandardowych informacji o urządzeniu, aby uzyskać optymalne zarządzanie i rozmieścić urządzenia na liście Komputer i kontakty zgodnie z bieżącymi potrzebami.
TV
Uruchamianie skryptów tylko jednym kliknięciem
Używaj skryptów do automatyzacji rutynowych procesów i oszczędzaj czas na typowych zadaniach. Wykonaj wystandaryzowane procesy za pomocą jednego kliknięcia przy użyciu wstępnie napisanych skryptów. Po prostu napisz kod, prześlij swoją pracę do konsoli zarządzania i uzyskaj łatwy i wygodny dostęp do zapisanych skryptów podczas każdej sesji.
TV
Wzrost wydajności w przypadku niskiej przepustowości
Średnio 1 z 5 sesji TeamViewer działa na połączeniach o niskiej przepustowości (<1 Mb / s). Nasza nowa wersja poprawia szybkość i niezawodność dla naszych użytkowników korzystających z tych połączeń dzięki inteligentnej adaptacyjnej kompresji, która automatycznie wykrywa niską przepustowość i dostosowuje kompresję.
TV
Integracja servicecamp w QuickSupport
Spraw, by service dla Twoich klientów był jeszcze lepiej dostępny, dając im możliwość wystawiania ticketów servicecamp w ramach QuickSupport-Modul, również gdy dział wsparcia technicznego jest offline. Możesz dodawać informacje zdefiniowane przez użytkownika, by proaktywnie zbierać dane szczegółowe tak, by wsparcie techniczne było optymalnie przygotowane do sesji.
TV
Zarządzanie zaufanymi urządzeniami
Śledź urządzenia i adresy IP, którym ufasz. Administratorzy mogą również wyświetlać wszystkie zaufane urządzenia firmy i łatwo usuwać je w sytuacji awaryjnej, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.
TV
Inne nowości:

 • Tryb nocny dla systemów Windows, Linux i Mac
 • Zoptymalizowany pod kątem najlepszej wydajności w systemie MacOS Mojave.
 • Poprawiona jakość połączenia dzięki obsłudze logowania rozproszonego.
 • Nowy projekt klienta.
 • Nowy iOS Screen Sharing Workflow, pierwsze rozwiązanie dla iOS Remote Support jest teraz jeszcze lepsze.
 • Zdalne drukowanie działa teraz również na drukarkach HP.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię