2020-01-04 11:56:41

Kompletna edycja zdjęć z Capture One 20

Opracowanie najnowszej wersji Capture One było ukierunkowane przez opinie użytkowników społeczności Capture One, aby dostarczyć program z nowymi możliwościami przetwarzania i znacznymi ulepszeniami przepływu pracy. Istnieje wiele nowych funkcji, ulepszeń w i tak wiodącym w klasie pakiecie funkcji, takich jak potężny edytor kolorów i narzędzie do redukcji szumów. Wszystkie te zmiany wynikają z wkładu użytkowników i zaangażowania Capture One w zaspokajanie próśb i dostarczanie dalej.

Nowe funkcje i narzędzia w Capture One 20
Capture One 20 oferuje pakiet nowych funkcji i funkcji, ale zespół Capture One jest zaangażowany w zapewnianie swoim użytkownikom długoterminowego wsparcia, które wykracza poza tworzenie nowych funkcji i nowych profili kamer; Oznacza to ciągłą ocenę wszystkich aspektów oprogramowania i ulepszanie funkcji, które już istnieją, a nawet tych, które są bardzo lubiane.

Redukcja szumów
Zachowaj kolory i szczegóły jak nigdy wcześniej podczas fotografowania z wysoką czułością ISO. Dzięki ulepszonej redukcji szumów rozpocznij edycję z obrazami o  lepszej jakości.

Podstawowy edytor kolorów
Szybsza edycja kolorów dzięki nowemu, kompaktowemu i łatwemu w użyciu narzędziu Basic Editor. Kliknij dowolne miejsce na zdjęciu i przeciągnij, aby dostosować odcień, nasycenie i jasność dowolnych kolorów - lub edytuj za pomocą intuicyjnych suwaków. Aby uzyskać większą kontrolę skorzystaj z narzędzia Advanced Color Editor i Skin Tone.

Narzędzie High Dynamic Range
Odzyskaj rozjaśnienia, zwiększ cienie, przyciemnij czerń lub popraw najjaśniejsze obszary zdjęcia - wszystko w jednym narzędziu.

Narzędzie kadrowania
Łatwo wizualizuj i przekształcaj swoje zdjęcia dzięki widocznym uchwytom w nowym narzędziu.

Własny interfejs pracy
Pracuj szybko i intuicyjnie - przesuń wszystkie narzędzia z łatwością i przypnij ulubione do góry, aby uzyskać natychmiastowy dostęp.

Kopiuj warstwy i maski
Z łatwością kopiuj określone warstwy między zdjęciami - w tym zdjęcia o różnych formatach i rozmiarach - bez zastępowania istniejących warstw na zdjęciu docelowym.

Obsługa plików DNG
Uzyskaj najdokładniejsze kolory i najostrzejsze szczegóły z dowolnego modelu aparatu, drona lub smartfona przechwytującego pliki DNG.

Skróty klawiszowe
Edytuj szybciej dzięki nowym domyślnym skrótom do powiększania, pełnego ekranu, maski ostrości i wielu innych. Ponadto możesz dalej dostosowywać skróty, aby stworzyć idealny przepływ pracy.

Nowa obsługa aparatu i obiektywu
Capture One zapewnia użytkownikom najdokładniejszą i najdokładniejszą dostępną edycję obrazu, a szeroka obsługa aparatów i obiektywów jest znakiem rozpoznawczym tego oprogramowania. Zarówno dla entuzjastów, jak i profesjonalistów Capture One nieustannie rozwija się, aby obsługiwać najnowsze aparaty i obiektywy.

Obsługa nowych aparatów:

  • Olympus E-M5 III
  • Canon EOS M6 II
  • Canon EOS 90D
  • Leica V-LUX 5
  • Pentax K-1 II
  • Ricoh GR III
  • Panasonic Lumix DC-S1H
  • Nikon Z 50
  • Ogólna obsługa GoAW RAW


Nowa obsługa obiektywów:

  • Rodenstock 23mm iXU

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię