2018-12-20 19:02:14

JetBrains ReSharper 2018.3 wydany. Sprawdź listę nowości

ReSharper Ultimate 2018.3 zapewnia wsparcie dla Visual Studio 2019, wbudowane podpowiedzi do nazw parametrów oraz automatyczne wykrywanie formatera i ustawień nazewnictwa C #. Udoskonalona analiza kodu obejmuje lepszą obsługę C#7, lepszą obsługę języka C ++ / CLI, VB.NET 15.3 i 15.5, TypeScript 3.0 oraz wiele nowych inspekcji, szybkich poprawek i akcji kontekstowych.

Lista nwości ReSharper 2018.3:

Wskazówki dotyczące nazwy parametru Inline dla C# i VB.NET

Dodane zostały podpowiedzi do nazw parametrów bezpośrednio do edytora kodu, aby kod C# i VB.NET był bardziej czytelny. Kiedy literał jest używany w wywołaniu metody, ReSharper opisuje je z nazwą parametru, co znacznie ułatwia zrozumienie, jaką wartość reprezentuje.

Resharper

Obsługa Visual Studio 2019 Preview 1
Począwszy od wersji 2018.3, ReSharper ma wczesną obsługę Visual Studio 2019 i może być zintegrowany z kompilacją Visual Studio 2019 Preview 1. Pełna obsługa będzie dostępna w przyszłych aktualizacjach programu ReSharper po oficjalnej wersji programu Visual Studio 2019.

Resharper

Automatyczne wykrywanie ustawień formatera i stylu nazewnictwa
ReSharper wykrywa teraz styl nazewniczy użyty w kodzie, aby nadążyć za konwencją nazewnictwa i nie podświetla większości deklaracji o niespójnych ostrzeżeniach dotyczących nazewnictwa, takich jak kiedyś.

Resharper

Ulepszono obsługę dekonstrukcji C# 7
Ciągle ulepszana obsługa programu ReSharper dla języka C#, aby pomóc jak najlepiej wykorzystać język i poprawić kod. W tym wydaniu "Przejdź do deklaracji/implementacji" obsługa deklaracji dekonstrukcji, nowe/zaktualizowane inspekcje, szybkie poprawki i działania kontekstowe.

Resharper

Inspekcja kodu dla NUnit
Ta aktualizacja wprowadza zestaw inspekcji kodu z odpowiednimi szybkimi poprawkami i działaniami kontekstowymi, które pomogą szybciej pisać testy NUnit.

Resharper

Obsługa języków VB.NET 15.3 i 15,5
Oprócz C#, ReSharper kontynuuje ulepszanie obsługi VB.NET, a teraz w końcu obsługuje wszystkie funkcje z najnowszych dostępnych wersji językowych VB.NET.
Resharper
Analiza kodu
Oprócz rozszerzonej obsługi dekonstrukcji i pracy z najnowszymi wersjami VB.NET, wiele nowych inspekcji, szybkich poprawek i akcji kontekstowych zostało dodanych do analizy kodu C # i VB.NET dla różnych przypadków.

Resharper

Wsparcie dla TypeScript 3.0
ReSharper obsługuje teraz TypeScript 3.0 i działa z takimi nowymi funkcjami językowymi jak:

  • Unknown top type.
  • Optional elements in tuple types.
  • Rest elements in tuple types.
  • Rest parameters with tuple types.
  • Spread expressions with tuple types.
  • Generic rest parameters.

Resharper

Obsługa lokalizacji w środowisku ASP.NET Core
ReSharper wspiera nową procedurę lokalizacji wprowadzoną w najnowszym środowisku ASP.NET Core, która pomaga w lokalizacji nowoczesnych aplikacji internetowych w nowoczesny sposób. Można skorzystać teraz z pomocy ReSharper w kontrolerach, widokach i plikach zasobów.

Reshaper

Ulepszono obsługę C ++ / CLI i UE4 - Ultimate
Dwa rodzaje projektów będą szczególnie korzystne w tym wydaniu. Pierwszy typ to C ++ / CLI (wymaga programu ReSharper Ultimate), który zawiera nowe akcje, aby wygenerować operatorów równości, funkcję haszującą, procedurę pobierającą i ustawiającą oraz możliwość utworzenia pochodnej klasy, struktury lub interfejsu.

Drugi to Unreal Engine. ReSharper C ++ analizuje tylko pliki bez silnika podczas początkowego indeksowania, podczas gdy pliki silnika są indeksowane w tle później. Kolejnym dodatkiem jest to, że makra odbicia, takie jak UCLASS, USTRUCT i UENUM, są obsługiwane w edytorze znacznie lepiej, nawet jeśli projekt nigdy wcześniej nie był budowany.

Resharper

Responsywny edytor - Ultimate
ReSharper C ++ 2018.3 oferuje kilka znaczących ulepszeń wydajności. Problemy z odnajdywaniem kodu i narzędziem wiersza poleceń InspectCode są teraz zrównoleglone, co znacznie przyspiesza pracę. Po drugie, ładowanie pamięci podręcznej po ponownym otwarciu projektu jest teraz również równoległe, co sprawia, że jest operacja jest wykonywana szybciej. Na koniec wprowadzono ogólne ulepszenia wydajności w zakresie uzupełniania kodu, wstępnego indeksowania projektów i analizy plików.

Resharper

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię