2021-05-25 21:53:27

Jak wprowadzić klucz licencyjny dla produktów PDF-XChange?

Produkty od Tracker Software przeszły na nowy system licencjonowania za pomocą klucza seryjnego. Wszystkie nowo wygenerowane klucze licencyjne będą zgodne z tym standardem. Nowy system oferuje zarówno standardową metodę licencjonowania aplikacji tego producenta za pomocą klucza seryjnego, jak również opcję skorzystania z pliku licencyjnego.

Plik licencyjny „XCVault” to zmodyfikowany plik .zip. Jego główną zaletą jest to, że nie ma już potrzeby ponownej instalacji oprogramowania, jeśli używasz wersji testowej i zamierzasz ją uaktualnić. Dodatkowo, korzystając z tego pliku, możesz zainstalować w swoim systemie wszystkie klucze licencyjne za jednym zamachem. Uzupełniające informacje związane z tym procesem znajdziesz w http://help.tracker-software.com/pdfxe6/index.html?licensing_edpub.html tym miejscu.

Jeśli klucze seryjne są wprowadzane ręcznie, producent zaleca, aby najpierw przeinstalować powiązane produkty. Wykonaj poniższe kroki, aby ręcznie wprowadzić klucze seryjne dla poszczególnych programów.

PDF-XChange Editor

Poniższe instrukcje działają zarówno dla PDF-Tools, jak i PDF-XChange Editor choć ich interfejs nieco się od siebie różni.

1. Przejdź na zakładkę Pomoc i kliknij przycisk Licencja.

s1

2. Otworzy się okienko kluczy licencyjnych. Kliknij przycisk Dodaj nowy klucz licencji.

s2

3. Skopiuj swój klucz licencyjny do schowka, używając kombinacji klawiszy Ctrl+C (zaznacz uprzednio klucz, który chcesz skopiować).

Następnie kliknij przycisk Wklej klucz ze schowka i naciśnij przycisk Kontynuuj. Twoja licencja zostanie dodana.

s3

PDF-XChange Standard

1. Otwórz Menu Start i wyszukaj frazę Drukarki i skanery, po czym kliknij wyświetloną opcję.

s4

2. Zlokalizuj drukarkę o nazwie PDF-XChange Standard, a następnie kliknij przycisk Zarządzaj.

s5

3. Wybierz Właściwości drukarki.

s6

4. Wyświetli się okno dialogowe. Przejdź na zakładkę O programie i kliknij przycisk Rejestracja.

s7

5. Wyświetli się okno z kluczami licencyjnymi. Kliknij przycisk Dodaj nowy numer seryjny.

s8

6. Skopiuj swój klucz licencyjny do schowka, stosując kombinację klawiszy Ctrl+C (zaznacz uprzednio klucz, który chcesz skopiować).

Następnie kliknij przycisk Wklej klucz ze schowka i naciśnij przycisk Kontynuuj. Twoja licencja zostanie dodana.

s9

PDF-XChange PRO

PDF-XChange PRO jest pakietem zawierającym aplikacje PDF-XChange Editor, PDF-Tools i PDF-XChange Standard. Jeśli posiadasz klucz seryjny dla PDF-XChange PRO, wykonaj kroki opisane powyżej, aby dodać klucz seryjny do jednej z aplikacji zawartych w pakiecie. Pozostałe aplikacje zostaną zaktualizowane automatycznie.

Jeśli powyższe metody nie działają, skontaktuj się z pomocą techniczną producenta. Dane kontaktowe znajdziesz w https://www.tracker-software.com/contact.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię