2021-11-22 21:39:54

Guitar Pro 7.6 wydany. Sprawdź, co nowego

Guitar Pro, popularna wśród gitarzystów aplikacja do nauki gry na gitarze, została zaktualizowana do wersji 7.6. Najnowsza wersja wprowadza usprawnienia na ekranie głównym związane między innymi z wyszukiwaniem utworów.

Ekran główny w Guitar Pro 7.6 otrzymał kilka udoskonaleń. Dzięki temu użytkownik może z jego poziomu podglądać i wstępnie przesłuchiwać wszystkie partytury oraz listę utworów zapisanych w mySongBook. Zmiany mają na celu ułatwienie odszukiwania własnej twórczości.

Bezpośrednio z ekranu głównego można też kupować nowe utwory do mySongBook, wykorzystując wcześniej zgromadzone kredyty. Z tego samego miejsca można również podejrzeć informacje o swoim koncie użytkownika.

Ekran główny umożliwia także dodawanie utworów do listy ulubionych. Znajdziemy tu ponadto listę 10 najnowszych wydań. Producent dodał też wygodny przycisk, za pomocą którego użytkownik może się szybko przenieść do ekranu głównego. Najnowsza aktualizacja jest już dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy Guitar Pro 7.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię