Famatech to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się obsługą firm oraz instytucji w zakresie technologii internetowych, w tym także otsourcingiem IT. Zespół składa się z doświadczonych specjalistów z dziedziny informatyki. Ich najważniejszymi produktami są programy z serii Radmin. Kwatera główna znajduje się w Katowicach na ulicy Sobieskiego 11/E7.

Famatech obsługuje klientów biznesowych oraz instytucje w zakresie tworzenia stron internetowych, deweloperstwa aplikacji internetowych oraz programowania sterowników PLC.

Famatech wspomaga biznes innych przedsiębiorstw tworząc serwisy internetowe. Jedną z ich specjalizacji są sklepy internetowe. Ich oferta to również martketing internetowy, coś bardzo potrzebnego sprzedawcom. Ich duże doświadczenie w zakresie pozycjonowania organicznego pozwala na zwiększenie naturalnej pozycji sklepu w rankingu Googlea. Osiągają to prowadząc lub zlecając prowadzenie tematycznego bloga internetowego, dostosowując strony pod zalecenia Googlea oraz prowadząc kampanię budowania sieci pasjonujących artykułów z linkami do strony sklepu. To przyniesie klientów w dłuższej perspektywie, lecz trwale. Jeśli chodzi o natychmiastowe skutki i zwiększanie świadomości marki, Famatech poprowadzi kampanię AdWords oraz zwiększy rozpoznawalność dzięki facebookowi.

Dzięki temu, że oferta firmy Famatech składa się z zewnętrznego serwisu IT, tworzenia stron i internetowych kampanii marketingowych oraz oprogramowania do zakładów produkcyjnych, są w stanie wesprzeć biznes od początku do końca.