2021-05-01 08:43:34

CyberLink wprowadza na rynek PowerDVD 21, na nowo definiując najlepsze w swojej klasie wrażenia z multimediów

PowerDVD 21 to najnowsza wersja nagradzanego oprogramowania do odtwarzania filmów i multimediów, które umożliwia użytkownikom oglądanie 8K, 4K HDR Blu- ray i szeroką gamę formatów multimedialnych w telefonach komórkowych, tabletach, telewizorach, komputerach stacjonarnych i laptopach.

CyberLink wprowadza na rynek PowerDVD 21, na nowo definiując najlepsze w swojej klasie wrażenia z multimediów i kina domowego na różnych urządzeniach.

PowerDVD
PowerDVD 21 opiera się na najnowocześniejszej technologii multimedialnej CyberLink i oferuje jeszcze bardziej kompletny i intuicyjny interfejs użytkownika, a także najbardziej wszechstronne możliwości przeglądania i przesyłania strumieniowego w chmurze, umożliwiające bezproblemowe korzystanie z treści w dowolnym miejscu, w najlepszej możliwej jakości. Zintegrowany i łatwy w użyciu menedżer multimediów automatycznie organizuje całą bibliotekę zdjęć, filmów, muzyki, a także filmów Blu-ray i DVD, dzięki czemu PowerDVD jest niezbędnym elementem każdego centrum multimedialnego kina domowego.

Oferowanie obsługi multimediów na różnych urządzeniach nigdy nie było tak istotne. Ponad 80% konsumentów ma teraz dwa lub więcej połączonych urządzeń - czas spędzony na korzystaniu z aplikacji do strumieniowego przesyłania wideo na urządzeniach mobilnych wzrósł o 30%. PowerDVD 21 zintegrował i zoptymalizował całe doświadczenie mobilne, aby sprostać tym zmieniającym się nawykom oglądania wideo. Synchronizując się z CyberLink Cloud, PowerDVD 21 oferuje kompletne doświadczenie kina domowego na różnych urządzeniach, w którym użytkownicy mogą trzymać multimedia na jednym urządzeniu i kontynuować oglądanie na innych komputerach lub smartfonach w miejscu, w którym skończyli. PowerDVD 21 rozszerza również dostęp do zawartości dla znajomych i rodziny, generując hiperłącza, które można udostępniać i które umożliwiają odtwarzanie treści w przeglądarce. PowerDVD 21 to idealny wybór dla grup ludzi, którzy chcą stworzyć wspólną kolekcję do strumieniowego przesyłania danych w chmurze i jest idealny na coraz bardziej popularne imprezy z wirtualnym oglądaniem filmów. PowerDVD 21 oferuje również zintegrowane przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV.

Oprócz oferowania nowych możliwości odtwarzania i udostępniania na różnych urządzeniach, PowerDVD 21 korzysta z wielu nowatorskich funkcji, takich jak obszerna baza danych informacji i grafiki oraz unikalne możliwości rozpoznawania twarzy oparte na sztucznej inteligencji. Wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu lepszej jakości odtwarzania dźwięku i obrazu w przypadku Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD, jak i głównych formatów plików, kodeków i wideo 360˚. Użytkownicy PowerDVD 21 mogą również korzystać z obsługi dźwięku przestrzennego dla filmów 360˚, dzięki czemu wideo VR jest tak realistyczne, jak osobiste. PowerDVD 21 jest dostępny w różnych wariantach subskrypcji i bezterminowych.

CyberLink wprowadził PowerPlayer 365 w 2020 roku, usprawnioną alternatywę dla PowerDVD dla użytkowników, którzy nie muszą odtwarzać dysków DVD i Blu-ray. W 2021 roku oferuje teraz ulepszoną obsługę odtwarzania multimediów 8K i 4K, w tym filmów z YouTube. Co więcej, dzięki ulepszeniom TrueTheater®, PowerPlayer365 może zapewnić użytkownikom wrażenia kina domowego na poziomie kinowym dla wszystkich ich filmów i treści.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię