2019-08-13 08:29:27

Co nowego w PaintShop Pro 2020

PaintShopPro 2020 zapewnia wszechstronne możliwości edycji zdjęć i projektowania graficznego, dzięki czemu możesz spędzać więcej czasu na robieniu tego, co kochasz. Dzięki niezwykłym, nowym inteligentnym funkcjom oraz imponującym ulepszeniom wydajności i prędkości, praca w tym edytorze jest intuicyjna.

Nowości w PaintShop Pro 2020

SmartClone

Klonuj technologię w najlepszym wydaniu. Zupełnie nowa funkcja SmartClone uwzględniająca zawartość pozwala łatwo łączyć elementy z wielu obrazów i bezproblemowo integrować je w jeden. Możliwości SmartClone są różnorodne i mogą być używane do prostych retuszów do interesujących projektów i kompozycji.

Obszar roboczy fotografii
Dotykowy, bardzo uproszczony obszar roboczy, który pozwala skupić się wyłącznie na szybkich edycjach zdjęć w celu uzyskania pożądanego efektu.

Ulepszony pędzel
Narzędzie wyboru właśnie stało się o wiele silniejsze. Do zestawu narzędzi dodano udoskonalony pędzel , aby umożliwić wybranie obiektu z wyjątkową precyzją i dokładnością, aż do pojedynczego pasma włosów. 
 

Nowe oblicze znanych funkcji


 

  • ULEPSZONY Tekst - Narzędzie przeszło imponujące ulepszenia zarówno pod względem szybkości, jak i szybkości reakcji, oraz zapewnia zauważalną poprawę renderowania, wprowadzania, edycji i zawijania.
  • NOWOŚĆ Kreatywne treści - Sednem PaintShop Pro jest kreatywność. Dlatego dodane zostały nowe pędzle, palety kolorów, gradienty, wzory i tuby. 
  • ULEPSZONE Funkcje standardowe - Najczęściej używane narzędzia w PaintShop Pro zostały dokładnie przeanalizowane i ulepszone, aby zapewnić jak dotąd najbardziej płynne działanie. Pod wpływem bezpośredniej opinii użytkowników.
  • ULEPSZONA Głębia ostrości - Doświadcz niesamowitego wzrostu precyzji podczas korzystania z funkcji "Głębi ostrości".
  • NOWE Ustawienie warstw - Szybko replikuj wszystkie atrybuty stylu z jednej warstwy na drugą, jednym kliknięciem, w jednym lub wielu dokumentach.


PaintShop Pro dostępny jest w wersji Pro oraz Ultimate, szczegółowe porównanie dostępne jest do pobrania tutaj.

Do użytku komercyjnego lub domowego.


Z przeznaczeniem dla uczniów, studentów oraz szkół.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię