2019-09-27 08:27:50

Co nowego w MindManager 2020 dla Windows

MindManager 2020 dla Windows upraszcza sposób przetwarzania i zarządzania informacjami, przekształcając rozproszone pomysły i dane w przejrzyste wizualne mapy, które można łatwo budować, organizować, rozwijać i udostępniać. Komunikacja wizualna to potężna komunikacja. Dzięki MindManager można szybko tworzyć piękne wizualizacje, które nadają strukturę i przejrzystość pojęciom, strategiom, planom i projektom - angażując i przekazując informacje każdemu, komu je udostępniamy.

Mindjet
Lista nowych funkcji w wersji 2020

  • Współedytowanie - Możliwość zaproszenia osób z różnych działów, biur i stref czasowych do wspólnej pracy na mapach w czasie rzeczywistym.
  • Narzędzie Snap Capture MindManager - Przechwytywanie treści mapy w kilka sekund. Tworzenie zdjęć, linków czy notatek za pomocą komputera, przeglądarki lub urządzenia mobilnego. Przechwycona zawartość pozostaje bezpieczna w chmurze gotowa, aby dodać ją do mapy. Rozszerzenie MindManager Snap Chrome dostępne w Chrome Web Store.
  • Aplikacja MindManager Go Mobile Viewer - Przeglądanie, wyświetlanie, a nawet przechwytywanie zawartości map w dowolnym miejscu i czasie.
  • Excel Data Mapper - Tworzenie widoku mapy zawartości arkusza kalkulacyjnego, który zawiera tylko dane, które chcemy zobaczyć. Szybkie i precyzyjnie kategoryzowanie i analiza danych Excela wraz z importowaniem do map MindManager.
  • Eksport do Excela - Tworzenie dokładnych, natychmiastowych zrozumiałych widoków arkusza kalkulacyjnego zawartości mapy MindManager.
  • Śledzenie kosztów projektu - Uzyskanie natychmiastowego wglądu w jeden z najważniejszych elementów  projektu. Zdefiniowanie i przeglądanie kosztów ogólnych w ramach map projektów. Zarządzanie wyjątkami i zapewnianie przestrzeganie budżetu, tworząc SmartRule, które uruchamiają się, gdy koszty przekroczą ustalone kwoty.
  • ULEPSZONY Gantta - Otwieranie wykresu Gantta w osobnym oknie dla łatwiejszego przeglądania i aktualizacji. Wyświetlanie i drukowania zarówno siatki, jak i wykresu Gantta w poziomie na jednej stronie. Śledzenie ogólnych kosztów projektu widoku Gantta.
  • ULEPSZONE Narzędzia do tworzenia schematów blokowych - Szybkie budowanie wizualnych przepływów procesów, które nadają kształt i przejrzystość nawet bardzo złożonym procesom.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię