2018-12-05 09:08:56

Co nowego w Able2Extract Professional 14?

Able2Extract Professional 14 zapewnia dokładne konwersje wszystkich (natywnych i zeskanowanych) plików PDF do edytowalnych dokumentów MS Word, prezentacji PowerPoint i sformatowanych arkuszy kalkulacyjnych Excel. Kolumny i tabele są przechowywane w MS Excel dla łatwej analizy danych. Konwersja PDF do AutoCAD zachowuje obrazy wektorowe oraz tekst.

Inne funkcje obejmują możliwość wypełniania formularzy PDF, tworzenia i edytowania formularzy PDF z możliwością wypełniania, wstawiania numeracji i redagowania plików PDF. Dodawaj, usuwaj i formatuj zawartość PDF lub modyfikuj pliki PDF, łącząc i dzieląc pliki PDF. Użytkownicy mogą również wstawiać podpisy elektroniczne i cyfrowe do plików PDF oraz uwierzytelniać certyfikaty cyfrowe.

Zapoznaj się z nowymi i ekscytującymi funkcjami, które zapewniają najwyższą jakość plików PDF na Twoim komputerze.

Podpisywanie dokumentów PDF

Twórz i dodawaj elektroniczne i cyfrowe podpisy do dokumentów PDF w ciągu kilku sekund. Nie musisz już tracić czasu na drukowanie, podpisywanie ręczne i skanowanie dokumentów. Łatwe podpisywanie ważnych plików PDF bezpośrednio na pulpicie. Za pomocą nowego narzędzia można wstawiać podpisy elektroniczne do pliku PDF, wpisując go, rysując podpis lub dodając obraz podpisu. Można nawet podpisywać ważne dokumenty PDF za pomocą cyfrowych (kryptograficznych) podpisów, które można zweryfikować pod kątem autentyczności.

Able

Weryfikuj podpisy elektroniczne
Sprawdź autentyczność dokumentów PDF, które mają podpis cyfrowy. Able2Extract Professional 14 pozwala sprawdzić, czy podpis cyfrowy (kryptograficzny) jest autentyczny, czy nie, przeglądając status weryfikacji podpisu na karcie dokumentu. Upewnij się, że dokument został podpisany przez autoryzowane źródło, sprawdź czas podpisania i ustal, czy w dokumencie zostały wprowadzone jakieś modyfikacje po jego podpisaniu. Teraz możesz mieć pewność, że bezpieczeństwo twoich biznesowych dokumentów PDF nie zostanie naruszone.

Able

Zwiększ konwersję plików PDF do Excela dzięki Smart Templates
Uzyskaj jeszcze większą kontrolę nad konwersją plików PDF do Excela dzięki inteligentnym szablonom z technologią AI. Inteligentne szablony pozwalają automatycznie wyodrębnić odpowiednie dane tabel z dokumentów PDF do formatu Excel i CSV przy minimalnym wysiłku. Able2Extract Professional 14 jest wystarczająco zaawansowany, aby dokładnie wyodrębnić potrzebne dane bez względu na rozmiar lub pozycję tabeli w dokumencie PDF.
Able
Automatyzuj konwersję wsadową za pomocą szablonów wzorcowych
Konwertuj pliki PDF na Excel i CSV jak nigdy wcześniej przy użyciu szablonów głównych. Ciesz się szybkością konwersji wsadowej, a skuteczność niestandardowych szablonów połączyła się w jedną zaawansowaną funkcję konwersji. Dzięki silnikowi uczenia maszynowego można teraz tworzyć odrębne kategorie dokumentów, który Able2Extract Professional 14 może wykorzystać do automatycznego dopasowywania każdego pliku PDF w kolejce wsadowej do odpowiedniej kategorii i konwertowania go za pomocą szablonu konwersji specyficznego dla kategorii.

Able

Twórz lepsze formularze PDF
Tworzenie profesjonalnie wyglądających formularzy PDF zgodnych ze standardami biznesowymi przy użyciu Able2Extract Professional 14. Nowy i ulepszony edytor formularzy PDF zapewnia jeszcze większą kontrolę nad rozmieszczaniem pól formularza. Twórz i ustawiaj pola formularzy PDF dokładnie tam, gdzie chcesz, wyrównując i wyśrodkowując je z najwyższą precyzją. Teraz możesz upewnić się, że Twoje biznesowe formularze PDF są idealnie sformatowane za każdym razem.

Able

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię