2017-09-01 09:08:41

Bitdefender 2018 – pakiet programów antywirusowych w promocji

Bitdefender 2018

Bitdefender jest światową firmą technologiczną, założoną w 2001 roku, działającą w dziedzinie cyber- bezpieczeństwa. Rozwiązania antywirusowe Bitdefender chronią 500 milionów użytkowników na całym świecie.

 

Zadbaj o prywatność swojej rodziny z Bitdefender 2018 - Poznaj Ochronę Kamery Internetowej i Asystenta Rodzica
Włamanie się do kamery internetowej jest stosunkowo łatwe. Cyberprzestępcy posługują się w tym celu złośliwym oprogramowaniem R.A.T. (Remote Access Trojan), dającym im dostęp do pulpitu i dysku twardego ofiary, a także umożliwiającym przejęcie kontroli nad mikrofonem oraz kamerą. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby kliknąć link otrzymany od nieznanego nadawcy i zainfekować swój komputer.

 

Wieloplatformowa ochrona przeciwko Ransomware z Bitdefender 2018
Szacuje się, że biznes Ransomware wart jest miliardy dolarów. Ransomware celuje zarowno w użytkowników domowych, jak i organizacje. Chociaż znany jest od kilku lat, dopiero ostatnie kampanie, takie jak WannaCry, miały tak ogromny zacięg, że w ciągu kilku dni zainfekowały setki  tysięcy komputerów na całym świecie.

 

WYBIERZ PROGRAM BITDEFENDER DLA SIEBIE

 

Bitdefender Antivirus for Mac - w cenie obniżonej o 20%
Bitdefender Antivirus for Mac korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii, zapewniając Ci całkowitą ochronę przed nowymi i nieznanymi zagrożeniami cybernetycznymi, bez spowalniania systemu Mac.

 

Bitdefender Antivirus Plus 2018 - w cenie obniżonej o 20%
Bitdefender Antivirus Plus 2018 jest wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń dla komputerów z systemem Windows. Jest łatwy w użyciu i nie obciąża zasobów systemu.

 

Bitdefender Internet Security 2018 - w cenie obniżonej o 20%
Bitdefender Internet Security 2018 to najskuteczniejszy pakiet zabezpieczeń internetowych dla komputerów z systemem Windows, wyposażony w funkcje chroniące Twoje prywatne życie.

 

Bitdefender Total Security 2018 - w cenie obniżonej o 20%
Bitdefender Total Security 2018 w pełni chroni Twoje urządzenia z systemami Windows, Mac OS, iOS i Android przed atakami na Twoją prywatność, ransomware i innymi zagrożeniami –  wszystko z jednego konta.

 

Bitdefender Family Pack 2018 - w cenie obniżonej o 46%
Bitdefender Family Pack 2018 zapewnia bezpieczeństwo całej Twojej rodzinie, chroniąc wszystkie urządzenia z systemem Windows, Mac OS, iOS i Android w Twoim domu.


Warunki promocji:

Promocja jest ważna od 1.09.2017 do 30.09.2017 i dotyczy wyłącznie zakupu nowych licencji.

 

SPRAWDŹ RÓŻNICE POMIĘDZY POSZCZEGÓLNYMI WERSJAMI:

Bitdefender 2018 porównanie

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię