2017-10-11 15:58:09

Avira Antivirus 2018 w nowym wydaniu

Avira 2018

Avira Antivirus Pro 2018 to zaawansowane rozwiązanie oferujące nowe podejście do kwestii bezpieczeństwa. Łączy w sobie wszystkie niezbędne elementy pozwalające na zachowanie systemu pozbawionego wirusów, trojanów, robaków, spyware, adware i wielu innych rodzajów zagrożeń.


Avira Antivirus Pro 2018 wyróżnia przede wszystkim ochrona przed szkodliwymi stronami internetowymi, nowy silnik antyspamowy, ochrona przeciw rootkitom czy skanowanie załączników poczty elektronicznej. Nie zabrakło również możliwości konfiguracji reguł systemowej zapory sieciowej bezpośrednio z poziomu aplikacji.


Oprogramowanie pozwala zarówno na kompletne skanowanie całego systemu jak i wybranych partycji, nośników zewnętrznych, lokalizacji sieciowych czy wybranych folderów i plików. Przed rozpoczęciem skanowania warto zapoznać się z opcjami konfiguracyjnymi. Można tu bowiem dostosować zachowanie modułu kwarantanny, sposób reagowania w razie wykrycia zagrożenia, czy uwzględnianie archiwów lub wykluczanie określonych lokalizacji. Producent stworzył także możliwość zabezpieczania dostępu do panelu z ustawieniami za pomocą hasła. Uchroni to program przed próbami złamania ochrony.


Najnowsze wydanie wyróżnia się zastosowaniem chmury NigthtVision wykorzystującej algorytmy sztucznej inteligencji (AI). Wraz ze gromadzeniem danych mechanizm zagwarantuje rosnącą efektywność działania aktywnie dostosowując się do coraz to nowszych typów zagrożeń. Warto nadmienić, że chmura jest w stanie przeanalizować każdy plik nawet na 8000 różnych sposobów.


Zaktualizowana wersja narzędzia dostarcza również odświeżony interfejs użytkownika, który jest jasny, czytelny i miły dla oka. Uwagę zwraca zmniejszona liczba kroków niezbędnych do odnalezienia wybranych funkcji.
 

Avira 2018


Avira Antivirus 2018 dostępna jest nie tylko na komputery PC, ale również platformy Mac oraz urządzenia oparte na systemie Android, czyniąc technologię sztucznej inteligencji jeszcze bardziej dostępną.


Nowa linia programów Avira 2018 w sprzedaży do użytku domowego:


Dla klientów biznesowych (firm) dostępne są programy:

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię