2018-08-24 10:06:54

Co oznacza "Product Maintenance" do programów PDF-XChange oraz PDF-Tools

Co to jest subskrypcja na Product Maintenance (okres aktualizacji) ?
Wszystkie zakupy produktów PDF-XChange/PDF-Tools obejmują 12/24/36 miesięcy darmowych aktualizacji i wsparcia technicznego producenta oprogramowania od momentu zakupu.

Obecni właściciele licencji
Jeśli nie zdecydowałeś się tego zrobić w momencie zakupu, możesz przedłużyć subskrypcje w dowolnym momencie w ciągu pierwszych 13 miesięcy użytkownika lub przed wygaśnięciem bieżącej subskrypcji na aktualizacje i pomoc techniczną.

Aby dodać subskrypcje na aktualizacje i pomoc techniczną do istniejącej licencji – musisz posiadać aktualnie dostępną wersję danego produktu – jeśli nie kupiłeś subskrypcji w momencie zakupu, a Twoja licencja została kupiona ponad 13 miesięcy temu – musisz zaktualizować swoją licencje do najnowszego wydania.
 

Vebo


Co się dzieje po wygaśnięciu Product Maintenance ?
Nie są pobierane aktualizacje do programu oraz pomoc techniczna producenta ogranicza się tylko do ewentualnie błędów związanych z działaniem programu.

Czy można nadal korzystać z programu wraz z licencją po wygaśnięciu Product Maintenance ?
Tak można nadal można korzystać z zakupionego programu w najnowszej wersji wydanej w trakcie trwania Product Maintenance. Po zalogowaniu się na koncie, na stronie producenta (konto jest tworzone w procesie realizacji zamówienia i jest przypisywane do adresu e-mail, dane do logowania wysyłane są bezpośrednio przez producenta oprogramowania) mamy dostęp do informacji, czyli do kiedy jest ważny Product Maintenance i jaka wersja jest odpowiednia do zainstalowania.

Korzyści z posiadania aktywnego planu ”Product Maintenance”

  • Drobne aktualizacje kompilacji wydane dla zakupionej wersji oprogramowania.
  • Bezpłatne aktualizacje wszystkich nowych głównych wersji zakupionego oprogramowania wydane w trakcie ważnego planu ”Product Maintenance”.
  • Aktualne poprawki zabezpieczeń do programu.


Jak uzyskać ofertę na odnowienie Product Maintenance ?
Do uzyskania wyceny na odnowienie lub przedłużenie obecnego planu aktualizacji i wsparcia technicznego wymagane jest przesłanie na adres sklepu VEBO obecnie posiadanej licencji na program PDF-XChange lub PDF-Tool.

Dane do kontaktu:

  • Telefon: 68 419 02 27
  • E-mail: sklep@vebo.pl


Sklep VEBO.pl posiada status autoryzowanego partnera firmy Tracker Software Products.

Vebo

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię