2019-10-24 14:20:17

Advanced SystemCare 13 przyspiesza pracę komputerów i chroni prywatność użytkowników

Niepotrzebne pliki są generowane każdego dnia w systemie i mogą prowadzić do spowolnienia komputera i niskiej wydajności komputera. Advanced SystemCare 13 wykorzystuje zaawansowaną technologię do głębokiego czyszczenia 26 rodzajów niepotrzebnych plików, takich jak pamięci podręczne aktualizacji systemu Windows, pliki dziennika przeglądarki i pozostałości po oprogramowaniu. W porównaniu z poprzednią wersją nowa edycja wykrywa i usuwa o ponad 120% więcej niepotrzebnych plików, zgodnie z testami wydajności w IObit. Dzięki rozwiązaniu za jednym kliknięciem użytkownicy mogą wyczyścić wszystkie konta użytkowników jednocześnie. Wraz z ulepszonym Menedżerem uruchamiania, o 30% większa baza danych optymalizacji uruchamiania jeszcze bardziej przyspiesza rozruch systemu. Poza tym Advanced SystemCare 13 może zarządzać aplikacjami platformy Universal Windows Platform (UWP), aby zmniejszyć zużycie procesora. Zupełnie nowy menedżer menu kontekstowego umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie menu kontekstowym.

Ponadto Advanced SystemCare 13 chroni cyfrowe odciski palców użytkowników i określone przez użytkownika wrażliwe dane, takie jak dane przeglądarki, OneDrive i kontakty przed nieautoryzowanym dostępem. Może usunąć ślady prywatności z ponad 200 programów i 15 przeglądarek, w tym CryptoTab Browser i Brave Browser. Ochrona poczty e-mail została niedawno dodana, aby pomóc użytkownikom w wykrywaniu i blokowaniu złośliwych linków i wiadomości e-mail od podejrzanych nadawców. Może skutecznie chronić użytkowników przed spamem, phishingiem i innymi zagrożeniami przenoszonymi przez e-mail. Co więcej, Spyware Removal i Real-Time Protector zawierają 200% większą bazę danych, aby usunąć więcej zagrożeń, w tym najnowsze Worm.Mydoom, Ransom.FileCrypter i Trojan.Symmi.

Advanced SystemCare PRO 13 dostępny w sprzedaży jest na 1 lub 3 PC w subskrypcji na 1 rok w polskiej wersji językowej. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32/64-bit.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię