2019-12-08 21:48:31

Acoustica wydaje Mixcraft 9

Firma Acoustica wydaje Mixcraft 9. To program stworzony dla muzyków przez muzyków. Od zgrabnego, nowoczesnego interfejsu po niezwykle potężne nowe efekty, instrumenty i funkcje - ulepszony został prawie każdy aspekt Mixcraft, dodano nowe efekty wizualne oraz nowe dźwięki.

Ulepszenia

Mixcraft

Pierwszą rzeczą, którą można zauważyć, jest elegancki, nowoczesny wygląd Mixcraft 9. Panele z których składa się program są indywidualnie dokowalne i można je umieścić w dowolnym miejscu na pulpicie. W razie potrzeby można przenieść je na górę oprogramowania, a elementy sterujące mogą być wyrównane do lewej, wyrównane do prawej lub wyśrodkowane.

Mixcraft

Mixcraft 9 zawiera wiele nowych efektów ToneBoosters. Świetnie brzmiący pogłos, elastyczne multi-efekty, wspaniały korektor parametryczny, doskonałe kompresory i ograniczniki, wysoce skuteczny dezersser i wiele więcej. Ponadto użytkownicy Pro Studio mogą przekonać się, że wielopasmowe korektory/kompresory TB FlX i TB FlX4 oraz nowa wtyczka TB Dither są naprawdę niezwykłymi narzędziami do masteringu.

Mixcraft

Automatyzacja jest znacznie ulepszona w Mixcraft 9. Oprócz automatyzacji krzywej dodana została automatyzacja wysokości dźwięku do każdego klipu audio. Wszystkie parametry efektów i wirtualnych instrumentów są teraz kontrolowane przez LFO zsynchronizowane z tempem, aby uzyskać niesamowite efekty muzyczne i rytmiczne.

Mixcraft

Mikser otrzymał znaczną aktualizację w Mixcraft 9, dodając szereg bardzo przydatnych nowych paneli. Nowe panele mikserów Gain, Preamp, Compressor, Parametric Equalizer, Spectrum Analyzer i Oscilloscope dodają wiele użyteczności do i tak już potężnego środowiska miksowania.

Mixcraft

Wprowadzono ulepszenia do rolki pianina, w tym niezwykłe nowe narzędzia do rysowania automatyzacji kontrolera MIDI. Nowa funkcja nagrywania krokowego umożliwia szybkie tworzenie wzorów monofonicznych i polifonicznych.

Mixcraft

Nowy efekt Acoustica Vocoder to 11-pasmowy wokoder analogowy oparty na klasycznym sprzęcie i brzmi świetnie! Konfiguracja wokalierów w DAW była tradycyjnie trudna, ale nowe ścieżki Vocodera Mixcraft automatycznie konfigurują wszystkie instrumenty, efekty do natychmiastowego użycia.

Mixcraft

Dodanie Voltage Modular Ignite do Mixcraft 9 Pro Studio zapewnia surową siłę brzmienia i elastyczność masywnego modularnego syntezatora do domowego środowiska nagrywania.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię